chráněná pracoviště a velkoobchod

JSME FRUIT PLUS

Už téměř dvě dekády sbíráme zkušenosti a ladíme svoje služby k dokonalosti a vaší spokojenosti Dodáváme veškerý sortiment v oblasti ovoce, zeleniny, mraženého zboží, mléčných výrobků a alkoholických i nealkoholických nápojů.
Jsme chráněná dílna. Díky vám překonáváme bariéry a vy dostáváte nadstandardní služby v podobě našeho stoprocentního nasazení, spolehlivosti a kvality při velice výhodných cenách.

FRUIT PLUS s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1991 za účelem dodávat potravinářské zboží. Už téměř dvě dekády sbíráme zkušenosti a ladíme svoje služby k dokonalosti a vaší spokojenosti Dodáváme veškerý sortiment v oblasti ovoce, zeleniny, mraženého zboží, mléčných výrobků a alkoholických i nealkoholických nápojů.
Jsme chráněná dílna. Díky vám překonáváme bariéry a vy dostáváte nadstandardní služby v podobě našeho stoprocentního nasazení, spolehlivosti a kvality při velice výhodných cenách.

Naši zákazníci mezi, které se řadí významné restaurační zařízení, školní a závodní jídelny, domovy pro důchodce, ústavy pro postižené, obchody s potravinami a další podnikatelské subjekty zabývající se zpracováním a distribucí potravin.

Cílem naší firmy je zkvalitnění služeb v oblasti poskytování obchodu a prodeje potravin, následně pak umožnit všem našim zákazníkům zabezpečit kvalitní zboží a služby až k dodávce ke koncovému spotřebiteli.

Snahou všech našich zaměstnanců vždy byla včasná a spolehlivá dodávka zboží, která je nedílnou součástí správně fungujícího obchodu a spokojenosti našich zákazníků.

Partnery našeho obchodu jsou tak významné firmy jako Hamé, Jemča, Meggle, Good Mils, Drana, Madeta, Lactalis, Mlékárna Hlinsko, Accom, PT servis, Alibona  a další. Těmito dodavateli je zaručen kvalitní sortiment zboží, které Vám touto cestou chceme nabídnout.

Budeme rádi, věnujete-li malou chvilku k prohlídce těchto stránek, a pokud budete mít nějaké dotazy nebo připomínky, naši zaměstnanci se budou snažit v největší míře najít schůdné řešení, které by bylo ku prospěchu obou stran. Stanete-li se našimi spokojenými zákazníky, splnily tyto stránky účel, za kterým byly zřízeny.

Výhody:

 • Osobní přístup našich zaměstnanců při řešení Vašich potřeb;
 • Pravidelnost rozvozových dní a hodin co se týče škol;
 • Snahou všech našich zaměstnanců vždy byla včasná a spolehlivá dodávka zboží, která je nedílnou součástí správně fungujícího obchodu a spokojenosti našich zákazníků;
 • Cílem naší firmy je zkvalitnění služeb v oblasti poskytování obchodu a prodeje potravin, následně pak umožnit všem našim zákazníkům zabezpečit kvalitní zboží a služby až k dodávce ke koncovému spotřebiteli;
 • Spolupráce s regionálním dodavatelem a tím podporujete zaměstnanost v regionu, kde daně zůstávají v regionu;
 • Poskytujeme firmám náhradní plnění;

 • Zaměstnáváme osoby se zdravotním znevýhodněním;

 • Vytváříme pracovní místa;

 • Nákup a prodej zboží a služeb, pře fakturace;

 • Skladování, distribuce potravin;

 • Kompletní logistické služby;

 • Dovoz a distribuce širokého sortimentu;

 • Nabízíme náhradní plnění bez navýšení.
Pomáháme lidem se zdravotním postižením.

CHRÁNĚNÁ DÍLNA

Lidé s handicapem mají velice málo pracovních příležitostí, kde by se mohli plnohodnotně zapojit do pracovního procesu a tím i více do běžného života. Díky velkoobchodu mohlo několik nových pracovních míst vzniknout.

Spolehlivý dodavatel potravin. Velkoobchod ovoce a zeleniny, mraženého zboží, mléčných výrobků, alkoholických a nealkoholických nápojů, tabákových výrobků.

Projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL, ŠKOLNÍ MLÉKO

Jen ta nejlepší a prvotřídní kvalita, bezpodmínečná čerstvost a absolutní spolehlivost.

SPOLEHLIVOST - ČERSTVOST - KVALITA

Jsme Fruit Plus s.r.o. – chráněná pracoviště a velkoobchod. Dodáváme veškerý sortiment v oblasti ovoce, zeleniny, mraženého zboží, mléčných výrobků a alkoholických i nealkoholických nápojů. Jsme chráněná dílna. Díky vám překonáváme bariéry a vy dostáváte nadstandardní služby v podobě našeho stoprocentního nasazení, spolehlivosti a kvality při velice výhodných cenách. FRUIT PLUS s.r.o. | Dubská 3346, Teplice 415 01 | IČ: 03512339 | DIČ: cz03512339

TELEFON

775 008 250
724 312 714

ADRESA

Dubská 3346
415 01 Teplice

OTEVÍRACÍ DOBA

po–pá: 7.00–12.00
ne: 7.00–11.00

FACEBOOK

@fruitplussro